YILDIRIMLAR METAL

Kurumsal misyonumuz

KATEGORİLER

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

YILDIRIMLAR METAL, ISO 9001 kalite yönetim sistemini, çeşitli iyileştirme ve düzeltme çalışmaları sonucunda, UKAS AKREDITASYON firmasından almaya hak kazanmıştır.

MİSYONUMUZ

YILDIRIMLAR METAL VE İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. MÜŞTERİLERİNİN VEİÇİNDE BULUNDUĞU PAZARIN, BUGUN Kİ İHTİYAÇLARINI ETKİN VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE KARŞILARKEN, PROAKTİF DÜŞÜNEN BİR İŞLETME OLARAK, ÖNÜMÜZDEKİ GELECEK YILLARIN FARKLI HİZMET VE İHTİYAÇLARINA GÖRE YENİDEN İYİLEŞTİRME VE GELİŞTİRME FAALİYETLERİNE YÖNELİK YAPILANMAKTADIR.


 


TEMEL AMACI BUGÜN OLDUĞU GİBİ, YARINDA MÜŞTERİ VE ÇALIŞANLARINI MUTLU KILMAKTIR. KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ; DOĞRU ORGANİZASYON İÇERİSİNDE DOĞRU UYGULANDIĞI TAKDİRDE VERİMİ VE ÜRETİMİ YÜKSELTEN, İŞLETMENİN MÜŞTERİLERİNİ OLDUĞU KADAR, ÇALIŞANLARINI DA MUTLU KILABİLEN EN ÖNEMLİ OLGUDUR. BU NEDENLE DOĞRU ORGANİZASYON İÇİNDEİDURAĞAN OLMAYAN, YAŞAYAN, GELİŞEN VE KENDİ KENDİNİ YENİLEYEN KALİTE RUHU OLUŞTURMAK ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ OLACAKTIR.


 


KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ KURMANIN VE DEVAM ETTİRMENİN, ANCAK EĞİTİLMİŞ VE EĞİTİLEN İNSAN GÜCÜ VE ÇAĞDAŞ DONANIMLARLA MÜMKÜN OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLAN YILDIRIMLAR METAL VE İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. ÇALIŞANLARININ EĞİTİMİNE ÖZEN GÖSTEREREK GEREKLİ TEKNOLOJİK DESTEĞİ VE UYGUN ÇALIŞMA ORTAMINI SAĞLAYACAKTIR.

0

Kuruluş yılı

0

Yıl