YILDIRIMLAR METAL

Kurumsal hakkimizda

KATEGORİLER

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

YILDIRIMLAR METAL, ISO 9001 kalite yönetim sistemini, çeşitli iyileştirme ve düzeltme çalışmaları sonucunda, UKAS AKREDITASYON firmasından almaya hak kazanmıştır.

HAKKIMIZDA

1974 YILINDA GEMİ VE ENDÜSTRİYEL SEKTÖRE ADIMINI ATAN YILDIRIMLAR METAL ÖZELLİKLE GEMİ     İNŞAA DONATIM MALZEMELERİ KONUSUNDA YÜKSEK KALİTE VE SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ       İLKELERİNE BAĞLILIĞI VE FİİLİ UYGULAMALARI SAYESİNDE KISA SÜREDE SEKTÖRÜN ÖNCÜ     FİRMALARINDAN BİRİSİ OLMAYI BAŞARMIŞTIR.


 


 


 


SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA 1994 YILINDA ÜRETİM FAALİYETLERİNE BAŞLAYAN FİRMA,   MÜŞTERİ İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA UZMAN KADROSUYLA ÇALIŞMALARINI DEVAM ETTİRMEKTEDİR. 
TEMEL İLKESİNİ KALİTE VE KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLARAK BELİRLEYEN YILDIRIMLAR       METAL BU SAYEDE TÜRK GEMİ İNŞAA SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARI İLE YOLUNA GÜÇLÜ VE EMİN     ADIMLARLA DEVAM ETMEKTEDİR.SEKTÖRDE EN KALİTELİ ÜRETİMİ YAPMAYI KENDİSİNE HEDEF SEÇEN FİRMAMIZ BU KONUDA MEVCUD KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ISO 9001:2008 BEGESİNE SAHİPTİR.


 


 


 


ANA KONUSU; ÇELİK BORU TÜRLERİ, FLANŞ ÇEŞİTLERİ, VANA GRUPLARI, CUNIFE GRUPLARI,DİRSEK ÇEŞİTLERİ, TEE, KEP, REDÜKSİYON GİBİ KAYNAK AĞIZLI FİTİNGS ÇEŞİTLERİ YANINDA ÖZEL İMALATLARI OLAN BÜYÜK ÇAP FLANŞLAR, İSKANDİL TAPALARI, BORU BAĞLANTI PARÇALARI OLAN U-BOLT KELEPÇELER, LAMA KELEPÇELER, BORU BİLEZİKLER VE ÇAMUR SANDIKLARI, HAVA FİRAR BAŞLIKLARI GİBİ GEMİ VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERDİR.


 


 


 


2016 YILI İÇERİSİNDE İNŞAA ETMEYİ PLANLADIĞI GEBZE-ORHANGAZİ-İZMİR OTOYOL PROJESİ AYAĞI MEVKİİNDE 7500 MT’2                KAPALI ALANLI FABRİKA TESİSİ İLE SANAYİNİN İHTİYACI OLAN SERİ VE KALİTELİ ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTTIRMAYI HEDEFLEMEKLE BİRLİKTE TUZLA-YALOVA TERSANE SEKTÖRÜ ARASINDA ANA TEDARİKÇİ OLARAK KÖPRÜ GÖREVİNİ ÜSTLENMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR.

0

Kuruluş yılı

0

Yıl